Kup Uefe, 1. kolo: Slaven od CSKA ipak izgubio 1-2

Nogometaši iz Koprivnice vodili su do 81. minute, ali na kraju će na uzvrat putovati s porazom 1-2. Zabio je Jurić, a za CSKA oba puta Vagner Love

S. BELUPO: Rodić - Purić, Rogulj, Lapić, Čaval - Gregurina, Nynkeu, Poldrugač, Posavec - Vručina, Jurić.
CSKA: Akinfejev - Odiah, V. Berezuckij, Ignaševič, A. Berezuckij - Krasić, Mamajev, Aldonin, Rahimić, Žirkov - Love.

'1 - Utakmica u Koprivnici je počela.
'6 - Evo i prve šanse Slaven Belupa. Kristijan Čaval je 'potegnuo' s ruba šesnaesterca, Akinfejev odbio, a obrana izbacila u korner.
'11 - Osim jednog loše iskorištenog slobodnjaka, CSKA u uvodnom dijelu nije pokazao previše.
'16 - Ni u nastavku se ne događa ništa, još nema šansi.
'19 - Sudac Malcolm podijelio je već tri žuta kartona, Posavcu i Puriću s jedne, a Odiahu s druge strane.
'20 - Nakon kornera Čavala s prve stative je pokušao Vručina, no Akinfejev je uspio odbiti u treći Slavenov korner.
'22 - Kakva šansa! Mario Jurić je pobjegao po desnoj strani, pokušao u sredinu za Vručinu, no on je zakasnio za milimetar...
'26 - Još jedna sjajna šansa za Belupo. Vručina je imao sjajnu šansu, spetljao se, pa dao Gregurini na povratnu. No mladi Slavenov veznjak pucao je visoko preko gola.
'28 - Odiah je sada opalio s 30-ak metara, no Silvio Rodić je bio spreman na ovaj odličan udarac.
'36 - Prečka! Mario Jurić je pucao s desetak metara, nakon gužve pred golom CSKA i pogodio prečku. Lopta se potom odbila u aut.
GOOOL!!! - Mario Jurić je u 43. minuti doveo Slaven Belupo u itekako zasluženo vodstvo. Iz kornera je ubacio Posavec, a Jurić odbijenu loptu s četiri metra pospremio u mrežu.
KRAJ POLUVREMENA - Slaven zasluženo vodi 1-0.

'46 - U svlačionici je ostao Aldonin, ušao je Džagojev.
'51 - Bojan Vručina je prvo pokušao iz mrtvog kuta, a već u sljedećem napadu je sjajnim driblingom izbacio Rahimića i izašao sam pred Akinfejeva. Ruski reprezentativac je uspio obraniti.
'57 - Bijeg Marija Jurića ruska je obrana morala zaustaviti faulom na 20-ak metara. Pucao je Vručina, Akinfejev jedva obranio.
'61 - CSKA nema rješenja za igru Slaven Belupa. Sada je trener Gazajev napravio i drugu izmjenu, umjesto Odiaha, kojeg je sat vremena mučio Vručina, ušao je Šemberas.
'62 - Žirkov je pucao iz daljine, ali otišlo je pokraj gola.
'69 - Strijelac Mario Jurić izašao je, Asim Šehić ušao u igru.
'71 - Mile Petković mijenja i drugi put. Umjesto Gregurine ušao je Mario Bilen, veznjak za veznjaka...
'72 - Šehić je sam izbio ispred Akinfejeva, no golman CSKA je uspio uklizati mu i odnijeti loptu.
'77 - Slaven se povukao i evo velika šanse za Vagnera Lovea. Izbio je pred Rodića, no golman Slavena je spasio.
'80 - Krasić je nabacio, Džagojev glavom promašio.
'81 - Alen Maras je zamijenio Kristijana Čavala.
GOOOL!!! - Vagner Love je u 81. minuti izjednačio. Nakon nabacivanja sa strane, V. Berezuckij je dodao za Brazilca, koji je iz blizine zabio za izjednačenje.
GOOOL!!! - Kakva nesreća, kakva nepažnja Nynkeua... Srušio je Džagojeva u 89. minuti i sudac je pokazao na bijelu točku. Mirno i sigurno svoj drugi gol zabio je Vagner Love.
KRAJ UTAKMICE - Slaven Belupo je izgubio 1-2, CSKA uoči uzvrata ima ogromnu prednost.