Lakić donio slavlje Wolfsburgu golom u 90. minuti Odenseu

Hrvatski nogometaš Srđan Lakić odigrao je ključnu ulogu u pobjedi Wolfsburga u prijateljskoj utakmici protiv Odensea. Zabio je pobjednički gol za 2-1 u završnici

Odigrava se sve veći broj prijateljskih-pripremnih nogometnih utakmica za novu sezonu. U jednoj od njih, u petak, važnu je ulogu imao hrvatski nogometaš.

Srđan Lakić je tako donio pobjedu Wolfsburgu od 2-1 protiv danskog ligaša Odensea. Lakić je u zadnjim trenucima ogleda, u 90. minuti, namjestio loptu na bijelu točku i pogodio.

Prije toga je Schäfer u 20. minuti postigao vodeći pogodak za Wolfsburg, ali je deset minuta prije kraja Odense izjednačio. Ipak, zadnju riječ je na utakmici imao povremeni hrvatski reprezentativac.