LeBron James zabio 25 za 2-2 u finalu NBA Istoka

Cleveland je četvrtu utakmicu dobio 91-87 i poravnao seriju na 2:2. Peta utakmica finala Istočne konferencije igra se sutra u Detroitu

LeBron James je sa 25 poena noćas predvodio svoj Cleveland do druge pobjede protiv Detroita u finalu Istoka i stanje u seriji je sada 2-2. Prva zvijezda Cavaliersa 13 koševa je ubacila u zadnjoj četvrtini, u kojoj se i događalo sve najvažnije. Cavsi su na poluvremenu imali sedam koševa viška, no u zadnjih 12 minuta s prednošću su ušli Pistonsi. Do konačnog rješenja dovela je serija Cavsa 12-2, a pobjedu i poravnanje Clevelandu je donio James iz slobodnih bacanja. LeBron je na 25 poena (šut 8-19) dodao i 11 asista i sedam skokova, a dobru potporu imao je u Danielu Gibsonu, koji je sa 21 poenom došao do učinka karijere. Drew Goodena dodao je 19 koševa i 8 skokova. Kod Detroita strijelce je predvodio Chauncey Billups (23), a 19 koševa zabio je Richard Hamilton. Potpuno je podbacio Chris Webber, koji je za dvadeset minuta ubacio samo dva poena i ulovio tri lopte. Serija se sada seli u Detroit, gdje se u četvrtak igra peta utakmica.