To je to što me zanima!

Legendu napali jer Modrić igra iako odlazi! Konačno se javio

Xabi Alonso preuzeo je Real pa u debitantskom nastupu na klupi 'kraljeva' dao šansu Luki Modriću. To je izazvalo bijes španjolskog novinara koji je Alonsa prozvao, a sada je dobio i odgovor
Vidi originalni članak

Luka Modrić (39) napušta Real Madrid nakon Svjetskog klupskog prvenstva. Odlazi u AC Milan i u redovima talijanskog velikana nastavit će bogatu karijeru. Modrić je odbio brojne lukrativne ponude iz inozemstva kako bi ostao u natjecateljskoj ligi i formi za nadolazeće Svjetsko prvenstvo 2026.

POGLEDAJTE VIDEO:

Vaš internet preglednik ne podržava HTML5 video

Očekivao je da će dobiti koju minutu na klupskom SP-u što je i normalno s obzirom na postignuća, renome i poštovanje koje uživa u 'kraljevskom' klubu. Novi trener Real Madrida Xabi Alonso koristio ga je u remiju protiv Al-Hilala 1-1 posljednjih nekoliko minuta, a to je izazvalo reakciju novinara Manola Lame koji je na popularnom internetskom radiju COPE kritizirao Alonsovu odluku da u debiju na klupi Reala pruži šansu Modriću.

- Nešto se mračno događa u Realu, nešto čega nismo svjesni. Ako Modrić odlazi za 20 dana, a igra ispred Ceballosa, koji u teoriji još ima ugovor s Realom, nešto je čudno - rekao je Lama i dodao:

- Lucas Vazquez također odlazi za 20 dana i on ima prednost ispred nekih klinaca za koje smo apelirali Ancelottiju da im da priliku. Jako me čude te stvari.

Xabi Alonso nije se javljao nekoliko dana, no uoči nedjeljnog susreta (21 sat) protiv meksičke Pachuce jasno je rekao što misli.

- Ako smatram da ih trebam koristiti, koristit ću ih. Ne zanima me hoće li ostati u klubu ili ne, ni što drugi misle o tome - rekao je Španjolac, Modrićev bivši suigrač u Realu, a danas trener.

Dodao je i da su Modrić i Vasquez igrači koji su "u posljednjim sezonama puno dali Realu i da su zaslužili igrati ovakve utakmice".

Idi na 24sata

Komentari 3

  • kp 22.06.2025.

    Da ali ne da ih sramotiš i daješ 7 min.Ja im nebi dao ništa niti bi ih zvao ako bi ih umalovažavao.Luka nije ni trebao ići jer mogao je znati da ga neće stavljati jer odlazi i što je normalno.

  • pinkpanter 22.06.2025.

    Ljudi su u pravu,Modric igra tu bezveze,bolje da odmori

  • trankberg 22.06.2025.

    Ljubomora nije besplatna ! 😂👍

Komentiraj...
Vidi sve komentare