Lokomotiva je dvaput vodila, Slaven se vratio u Koprivnici

Slaven Belupo i Lokomotiva odigrali su 2-2 u posljednjoj utakmici 3. kola u HNL-u. Gosti su dvaput vodili u Koprivnici, ali momčad Željka Kopića dvaput se vraćala...

Slaven Belupo dočekao je Lokomotivu u posljednjoj utakmici 3. kola HNL-a. U uzbudljivom susretu završilo je bez pobjednika (2-2), gosti su dvaput vodili, Slaven se dvaput vraćao i na kraju krenuo po sva tri boda.

Slaven je u novoj sezoni izgubio od Istre u prvom kolu i potom odigrao 3-3 na Kantridi. Lokomotiva je na startu izgubila od Splita pa "torpedirala" Istru sa šest komada. "Farmaceuti" su u u posljednjoj utakmici protiv Lokomotive slavili 4-0.

Počelo je sjajno za goste. Marić je već u 3. minuti zabio za vodstvo Lokomotive. Slaven se vratio preko Križmana u 48. minuti susreta. Novo vodstvo gostima je donio Fiolić u 55. minuti da bi za konačnih 2-2 zabio Stefan Savić. U zadnjim minutama utakmice Belupo je krenuo po puni plijen, ali Lokomotiva se obranila.