Mamić ih ne može gledati: Šibenik demontirao Modre

Raštimana igra Dinamovaca na gostovanju u Šibeniku, natjerala je Mamića da napusti ložu na početku drugog dijela. Načeo ih je Alispahić u 18.

Šibenik je prije dva dana odigrao važnu uzvratnu utakmicu finala Kupa. I očekivalo se da će oni biti umorni. No bilo je obrnuto. Ono što su u igri pokazali novi-stari prvaci Hrvatske - Dinamovci, za svaku je pokudu. Nije pomoglo ni Jurčićevo urlanje kraj terena, jer Modrima rezultat u ovom trenutku nije igrao nikakvu ulogu. Srčana igra Šibenčana dovela ih je do ranog vodstva u 18. minuti, kada prekrasan gol s tridesetak metara postiže Alispahić. Četiri minute kasnije Zec asistira Jakolišu, koji bježi obrani Modrih i zabija za 2-0. U 31. minuti sudac isključuje Zeca nakon 'haklanja' Barbarića, ali i s igračem manje Šibenčani se i dalje bore. Dodo je u 84. postavio konačan rezultat i uspio ublažiti poraz. No tko zna gdje je već bio Zdravko Mamić...