Mandžo kao Pirlo! Genijalnom asistencijom režirao preokret

Juventus je pobijedio 4-2 kod Genoe nakon što je poslije samo sedam minuta gubio dva razlike. U utakmici prepunoj uzbuđenja gdje je videotehnologija svakoj momčadi 'svirala' penal, aktualni je prvak pokazao snagu i zbog čega su prvi favoriti za obranu naslova.

Uz hattrick sjajnog Paula Dybale najviše se istaknuo naš reprezentativac Mario Mandžukić koji je izborio penal u 45. minuti za 2-2, odnosno genijalno asistirao Juanu Cuadrado za potpuni preokret.

U akciji blizu kaznenog prostora Perina, Mandžo je poput čarobnjaka Andree Pirla podvalio loptu Kolumbijcu koji je majstorski reagirao i zabio za vodstvo 3-2.

Mario je zabio i prvi ovosezonski gol u Serie A općenito u prvom kolu protiv Cagliarija, a večeras je na svoj konto dodao i dvije asistencije i sve to s pozicije lijevog krila.