Marca kritizirala Luku Modrića: 'Hrvat je bio potpuno isključen iz igre, nikoga nije inspirirao'

U sivilo 'kraljeva' uklopio se i Luka Modrić, a o njegovoj predstavi najbolje podatak da ga je Carlo Ancelotti u 63. minuti zamijenio Rudigerom

Thibaut Courtois bio je jedina svjetla točka u momčadi Real Madrida na gostovanju kod Manchester Cityja u uzvratnoj utakmici polufinala Lige prvaka

A kada ti je najbolji igrač golman koji pritom 'popije' četiri gola, onda je jasno da su 'građani' mogli slaviti i uvjerljivije od 4-0.

U sivilo 'kraljeva' uklopio se i Luka Modrić, a o njegovoj predstavi najbolje podatak da ga je Carlo Ancelotti u 63. minuti zamijenio Rudigerom. A evo i brojki: tek 45 dodira s loptom, devet promašenih dodavanja, 11 izgubljenih posjeda... Stoga možemo ustvrditi da je Modrić odigrao jednu od najlošijih utakmica za Real, a prste u tome naravno ima i vezni red Man. Cityja, koji je odigrao čudesnu utakmicu.

"Ništa inspirirajuće. U prvom poluvremenu Madriđani nisu mogli doći do lopte pa je Hrvat bio potpuno isključen, dok je u drugom dijelu Real imao veći posjed lopte, ali se Luka nije uspio uključiti u igru", piše Marca koja Modriću dala 'četvorku', kao i većini igrača Reala. Nižu nitko nije dobio.

Kako god, Hrvatska će i 12. godinu zaredom imati igrača u finala Lige prvaka. Marcelo Brozović pokušat će 10. lipnja iznenaditi goropadni Manchester City.