Marseille izgubio kod Ajaccija, 'nula' Stuttgarta i K'Lauterna

U 27. kolu Le Championnata aktivni sudionici Lige prvaka Marseille posustali su kod Ajaccija u 89. minuti koji je slavio 1-0. Stuttgart i Kaiserslautern igrali su bez golova

Nogometaši Marseillea, francuski prvaci iz pretprošle sezone, izgubili su na gostovanju kod Ajaccioa na Korzici 1-0 u prvom dvoboju 27. kola Le Championnata.

Andre je na asistenciju Cavallija u 89. minuti zabio jedini pogodak na utakmici nanijevši momčadi Didiera Deschampsa četvrti uzastopni prvenstveni poraz. Posljednji ih je put takva negativna serija zadesila u studenom 2006. godine.

Premda i dalje živi u Ligi prvaka, Marseljezi su sve dalje od pozicije koja bi ih onamo mogla odvesti i iduće sezone. Trenutačno drže osmo mjesto na ljestvici.

Le Championnat, 27. kolo:

Ajaccio – Marseille 1-0 (Andre 89)

Redoslijed: 1. PSG 55 (-1), 2. Montpellier 54 (-1), 3. Lille 47 (-1),... 8. Marseille 39, ... 13. Ajaccio 29...

Stuttgart i Kaiserslautern bez golova

U prvoj utakmici 25. bundesligaškog kola nogometaši Stuttgarta i Kaiserslauterna odigrali na na Mercedes-Benz-Areni 0-0.

Došli su igrači Marca Kurza do četvrtog remija i četvrtog boda u 2012. godini. Pobjedu i dalje čekaju već 15 kola, te i dalje drže posljednje mjesto na prvenstvenoj ljestvici.

Bosansko-hercegovački reprezentativac Vedad Ibišević odigrao je u napadu domaće momčadi pred više od 50.000 gledatelja cijelu utakmicu.