Martinez tri, Džeko dva: Inter se 'petardom' vratio na vrh

Marcelo Brozović je za Inter igrao do 77. minute. Ivan Perišić ostao je izvan momčadi zbog lakše ozljede. Inter je Salernitanu deklasirao na pogon Martineza i Džeke

Nogometaši Intera su u petak u prvoj utakmici 28. kola talijanskog prvenstva na svom terenu uvjerljivo svladali zadnjeplasiranu Salernitanu s 5-0 i tako se vratili na prvo mjesto na ljestvici.

Inter, koji je tako prekinuo niz od četiri utakmice bez pobjede, pobijedio je zahvaljujući hat-tricku Lautara Martineza i dva gola Edina Džeke. Hrvatski nogometaš Marcelo Brozović je za Inter igrao do 77. minute. Ivan Perišić ostao je izvan momčadi zbog lakše ozljede.

Inter je sada prvi na ljestvici, ima 58 bodova, bod više od Napolija koji u nedjelju igra protiv Milana. Salernitana je zadnja na ljestvici s 15 bodova.