Mati Biliću 84 minute na gostovanju kod Espanyola

U 54. minuti Mate Bilić pokušao je poentirati s glavom, ali je njegov udarac završio izvan okvira gola. Igrao je za svoj Sporting Gijon do 84. minute

Hrvatski nogometni reprezentativac Mate Bilić igrao je za svoj Sporting do 84. minute na gostovanju kod Espanyola u 29. kolu španjolskog nogometnog prvenstva. Pogodaka nije bilo. Domaći nogometaši bili su znatno aktivniji i konkretniji u napadačkim akcijama, pa Bilić i nije imao puno prilika za isticanje u napadu sastava iz Gijona. Ipak, u 54. minuti pokušao je poentirati s glavom, ali je njegov udarac završio izvan okvira gola.
Uspješan niz nastavila je momčad Xereza, koja je kao domaćin pobijedila Valladolid s 3-0 u derbiju začelja. Xerez je u zadnja tri kola osvojio sedam od mogućih devet bodova, ali je i dalje posljednji na ljestvici s 22 boda. Valladolid je pretposljednji, na 19. poziciji, s dva boda više.