Medveščak iskoristio priliku: U gostima kod Jugre slavio s 2-1

Nakon 60 minuta igre bilo je 1-1, a Jugra je napravila grešku jer je poslala previše igrača na led. Medveščak je s igračem više došao do gola za osvajanje dva boda

Medveščak je u Hanti-Mansijsku poveo u 17. minuti. Udarac Marka Flooda skrenuo je Matt Anderson i prevario golmana Jugre Stjepana Gorjačevskiha

Točno 17 minuta prošlo je do drugog gola. U 34. minuti izjednačio je Igor Magogin, a kako nije bilo golova do kraja treće trećine, otišlo se u produžetak, u kojem je domaćin napravio veliku grešku.

Nakon što je poslao previše igrača na led, kažnjen je s isključenjem, pa je Medveščak napadao u igri četiri na tri. Napadi su se isplatili u 64. minuti, kad je Bill Thomas iz velike udaljenosti pogodio za pobjedu 2-1 Medveščaka nad Jugrom.

Medveščak još nije izgubio od Jugre u KHL-u, a nakon pobjede protiv Slovana u Zagrebu, opet je povezao dvije dobre utakmice. Sad ima 20 bodova, četiri manje od Vitjaza i Sjeverstalja, koji su na posljednjim pozicijama za doigravanje.

Već za dva dana 'medvjedi' gostuju kod Traktora u Čeljabinsku.