'Medvjedi' su s četiri gola u 69 sekundi razbili aktualne prvake

Nevjerojatnu utakmicu vidjela je prepuna Arena Zagreb. U izravnom dvoboju za drugo mjesto Medveščak je dobio Red Bull Salzburg 6-3 zabivši četiri gola u 60 sekundi...

Na semaforu je bilo 2-2, a igrala se posljednja trećina utakmice Medveščaka i Red Bull Salzburga. Svi oni navijači koji su odlučili skoknuti do toaleta u toj trećini propustili su pravu golijadu. Nevjerojatan podvig napravili su "medvjedi" razbivši aktualne prvake EBEL lige sa četiri gola u 69 sekundi.

Prvo je Tom Zanoški zabio za vodstvo u 50:45. Nakon 18 sekundi bilo je 2-0, a strijelac je bio Andy Sertich. Pravo "ludilo" u Areni dodatno je začinio Frank Banham koji s dva gola u 25 sekundi razbija austrijsku obranu.

Šokirani gosti uspjeli su tek smanjiti poraz. Nevjerojatna utakmica u Areni Zagreb. Drugi krug natjecanja počinje već u nedjelju, a Medveščak će ugostiti vodeći Linz.