Meillard vodeći nakon 1. laufa, Rodeš pred rezultatom karijere!

Istok Rodeš zauzeo deveto mjesto, a Samuel Kolega 21. Filip Zubčić ostao je bez druge vožnje jer je nakon prve bio 34., dok Matej Vidović nije uspio završiti prvu vožnju

Švicarac Loic Meillard najbrži je nakon prve vožnje slaloma kojeg skijaši voze u nedjelu za Svjetski kup u Garmisch Partenkirchenu, dok je hrvatski skijaš Istok Rodeš zauzeo deveto mjesto, a Samuel Kolega 21.

SLALOM U GARMISCHU Nef čudesno vodeći nakon prve vožnje, Rodeš 22., Zubčić 30.

Filip Zubčić ostao je bez druge vožnje jer je nakon prve bio 34., a Matej Vidović nije uspio završiti prvu vožnju.

Meillard je bio najbrži s vremenom 53.76 sekundi, a drugo mjesto su podijelili još jedan Švicarac Ramon Zenhäusern i Austrijanac Johannes Strolz sa 51 stotinkom zaostatka. Zaostatak Rodeša za Meillardom je jedna sekunda (54.76), dok je Kolega bio sporiji od Švicarca 1.47 sekundu (55.23). Zubčićevo vrijeme nakon prve vožnje je  56.01.

SJAJAN DAN U GARMISCHU Dvojica Hrvata u Top 15! Zubčić imao najbolje vrijeme 2. vožnje

Druga vožnja je na rasporedu u 12.30 sati.