'Mesar' Benett: Napravio faul za zatvor, a dobio samo - žuti!

Njemački reprezentativac Leroy Sané izašao je na poluvremenu nakon brutalnog starta Joea Benetta te će s terena izbivati oko mjesec dana. Što je najgore, "krvnik" iz Cardiffa prošao je samo sa žutim kartonom

Pobjedu Manchester Cityja na gostovanju kod Cardiff Cityja 2-0 zasjenila je gruba igra velškog sastava zbog koje je na poluvremenu u obranu igrača putem Twittera stao i Njemački nogometni savez (DFB).

Najgore je u sastavu Pepa Guardiole prošao njemački reprezentativac Leroy Sané kojeg je u smiraju prvog poluvremena brutalnim startom pokosio Joe Benett.

Igrač "građana" morao je napustiti igru te će, prema prvim procjenama, izbivati s travnjaka oko mjesec dana.

Benett je za poguban start dobio samo žuti karton, da bi samo nastavio s grubom igrom pocrvenivši na kraju susreta.

U cijelu se priču na poluvremenu putem Twittera uključio i Njemački nogometni savez koji je zamolio igrače Cardiffa da paze na njihove igrače pošto ih na ljeto očekuje Svjetsko prvenstvo u Rusiji. Kasnije je tvit obrisao...

Uz savez, stranu svojih igrača zauzeo je i Pep Guardiola žestoko se obrušivši na suce poslije utakmice:

- Suci moraju zaštititi igrače. Kad je prekršaj, prekršaj je. Kada je opasan, onda je opasan.