Messi i Neymar i u ''ne da mi se'' izdanju zaslužuju aplauz

Argentinac i Brazilac bez nekog prevelikog truda zagrijavali su se na Madrigalu, a iako nisu učinili ništa zbilja spektakularno, opet su uspjeli oduševiti sve okupljene

Pobjedom 3-1 nad Villarrealom u uzvratnoj utakmici polufinala, Barcelona je ukupnim rezultatom 6-2 izborila finale španjolskog Kupa kralja. Već u trećoj minuti Messi je odlično asistirao za Neymara , a sve kao da se dalo naslutiti na samom zagrijavanju uoči početka utakmice.

Argentinac i Brazilac čak i u ''ne da mi se'' izdanju izazvali su divljenje većeg dijela 25.000 gledatelja na Madrigalu . Zlobnici će primjetiti kako je sjajna dodavanja na kraju ''opet upropastio'' Luis Suarez , no sumnjamo da će mu itko zamjeriti, pogotovo jer je u 73. minuti zabio za 2-1.