Milan do teške pobjede: Birsa je svladao Kelavin Udinese...

U neatraktivnoj utakmici Milan je stigao do teške minimalne pobjede nad Udineseom 1-0 golom Slovenca Birse. S nova tri boda skočili su na sedmo mjesto

Nogometaši Milana u osmom kolu Serie A došli su do treće pobjede svladavši na svojem San Siru Udinese 1-0. 'Rossoneri' su do teškog minimalnog slavlja došli u 22. minuti golom Slovenca Valtera Birse.

Utakmicu Milan neće pamtiti po dobrom i uvjerljivom nastupu, ali tri boda ga je 'vratilo u život' skočivši pritom na sedmo mjesto. Na golu Udinesea svih 90 minuta stajao je Ivan Kelava.

U prvoj utakmici dana Cagliari je dobio Cataniju 2-1.