Mladostaši izgubili nakon loše igre u trećoj četvrtini

Vaterpolisti Mladosti poraženi su u Zagrebu u 3. kolu skupine A Eurolige od Jadran Herceg Novog 9-6. Mladostaši su odigrali groznu treću četvrtinu

Imala je zagrebačka momčad vodstvo 3-1 u drugoj četvrtini, ali je tada dopustila gostima seriju 6-0, nakon čega se više nije uspjela vratiti u utakmicu te je izgubila 9-6 od Jadran Herceg Novog. Dva gola za Mladost postigli su Krešimir Zubčić i Frano Karač, a po jedan Ivan Buljubašić i Ivan Milaković. Kod gostiju je najbolji bio Boris Zloković sa tri postignuta gola. U sljedećem 4. kolu, koje je na rasporedu 4. veljače, Mladost igra ponovo protiv istog protivnika, ali ovog puta u Herceg Novom, a eventualnim porazom izgubila bi praktički sve šanse za prolaz u četvrtfinale.