Murray dobio Wawrinku čime je izbjegao Đokovića u polufinalu

Prvi tenisač svijeta Andy Murray plasirao se u polufinale ATP finala u Londonu pobijedivši s 6-4, 6-2 Švicarca Stanislasa Wawrinku, a tom pobjedom je Murray u polufinale "povukao" i Japanca Keija Nishikorija bez obzira na ishod večernjeg dvoboja protiv našeg Marina Čilića.

Murray je protiv Wawrinke dobio tijesni prvi set, a u drugome setu je bez problema došao i do treće pobjede u skupini i 22. u nizu, koja će mu dosta značiti u obrani broja 1 na ATP ljestvici.

Škot će se u polufinalu u subotu sučeliti Kanađaninu Milošu Raoniću, dok će Nishikori igrati protiv Novaka Đokovića.

Čilić će večeras protiv Nishikorija tražiti utješnu, prvu pobjedu na ovom turniru.