To je to što me zanima!

Na Rujevici nema mjesta? Ništa, derbi gledamo na krovu zgrade!

Petorica hrabrih odlučili su da ih ništa neće spriječiti u podršci voljenom klubu pa su se udobno smjestili na krovu odakle se pruža dobar pogled na travnjak
Vidi originalni članak

Rijeka je u 29. kolu HNL-a dočekala Hajduk u velikom 101. Jadranskom derbiju. Danima unaprijed rujevički stadion bio je rasprodan i tražila se karta više jer upravo je derbi sa Splićanima riječkim navijačima bio ključan trenutak sezone i naznaka da bi se trofej hrvatskog prvaka mogao vratiti na Kvarner.

Rujevica je uoči derbija obilovala pozitivnim nabojem, sjajnom atmosferom i dobrim ozračjem, a oni koji nisu uspjeli nabaviti kartu za stadion morali su se snaći. Neki su učinili i više od toga, konkretno oni čiji stan gleda točno na travnjak pa su mjesta zauzeli na terasi. A oni drugi su se snašli pa popeli na krov stambene zgrade!

Petorica hrabrih odlučili su da ih ništa neće spriječiti u podršci voljenom klubu pa su se udobno smjestili na krovu odakle se pruža dobar pogled na travnjak.

Navikli smo da ovakve scene stižu iz Engleske, no evo, ima i kod nas ljudi kojima strah od visine nije ništa naspram podrške klubu.

Idi na 24sata

Komentari 2

  • kad pride nedeja zapolne 07.04.2024.

    Tako sam i ja nekad davno Orijenta gledal sa petokatnice iz ul. Sl. Krautzeka !

  • kad pride nedeja zapolne 07.04.2024.

    Imaju bolji pregled igre nego na stadionu. F❤️F !

Komentiraj...
Vidi sve komentare