To je to što me zanima!

Nadal se vraća: Želim igrati još ove godine, osjećam se dobro...

Plan mi je igrati u Abu Dhabiju tijekom prosinca. Zatim želim odigrati turnir tijekom siječnja prije Australian Opena i spreman dočekati nastupe u Melbourneu, rekao je Rafael Nadal
Vidi originalni članak

Španjolski tenisač Rafael Nadal (35) naporno trenira i uvjeren je kako će spreman dočekati nastup na Australian Openu iduće godine.

POGLEDAJTE VIDEO: Nadal nakon Roland Garrosa

Vaš internet preglednik ne podržava HTML5 video

Podsjetimo kako je nakon poraza u polufinalu Roland Garrosa (od Đokovića), španjolski tenisač odigrao samo još turnir u Washingtonu (dva meča), a nakon toga je operirao stopalo te od tada ne nastupa na turnirima.

Iako je odmah najavio da će se tenisu vratiti početkom 2022. godine bilo je nepoznato hoće li se takvo što dogoditi, a sada je sam Nadal ipak s velikom sigurnošću najavio takav razvoj događaja.

- Plan mi je igrati u Abu Dhabiju tijekom prosinca. Zatim želim odigrati turnir tijekom siječnja prije Australian Opena i spreman dočekati nastupe u Melbourneu. Naporno radim da se upravo sve to i dogodi - rekao je Nadal koji, kao i Federer i Đoković, na svom kontu ima dvadeset Grand Slam naslova.

- Trenutačno znam trenirati sat i pol vremena. To je jako dobro. Ima boljih i slabijih dana, ali uviđam sve više pozitivnih nego li negativnih stvari u svemu. Mislim da sam na dobrom putu. Radim žestoko, a osjećam se dobro - poručio je 35-godišnji Španjolac.

Idi na 24sata

Komentari 6

  • Karlo Marić 02.11.2021.

    Nolovci na aparatima.

  • Minerva🤝 01.11.2021.

    Odlična vijest za sve ljubitelje istinskog tenisa..👏🎾

  • daleko najjaci 01.11.2021.

    Drzi se legendo. Jos barem da jedno veliko finale gledamo izmedju njega i Djokovica.

Komentiraj...
Vidi sve komentare