Španjolski tenisač Rafael Nadal (35) naporno trenira i uvjeren je kako će spreman dočekati nastup na Australian Openu iduće godine.
POGLEDAJTE VIDEO: Nadal nakon Roland Garrosa
Podsjetimo kako je nakon poraza u polufinalu Roland Garrosa (od Đokovića), španjolski tenisač odigrao samo još turnir u Washingtonu (dva meča), a nakon toga je operirao stopalo te od tada ne nastupa na turnirima.
Iako je odmah najavio da će se tenisu vratiti početkom 2022. godine bilo je nepoznato hoće li se takvo što dogoditi, a sada je sam Nadal ipak s velikom sigurnošću najavio takav razvoj događaja.
- Trenutačno znam trenirati sat i pol vremena. To je jako dobro. Ima boljih i slabijih dana, ali uviđam sve više pozitivnih nego li negativnih stvari u svemu. Mislim da sam na dobrom putu. Radim žestoko, a osjećam se dobro - poručio je 35-godišnji Španjolac.