Navijači mogu odahnuti: Costa će biti spreman za Chelsea...

Strahovi navijača kako će bez najboljeg strijelca morati igrati polufinale Lige prvaka protiv Chelseaja pokazali su se na kraju neutemeljeni. Igrat će već protiv Elchea

Atletico je u 33. kolu Primere pobijedio Getafe 2-0 i tako nastavio pohod prema naslovu prvaka Španjolske. Ipak, navijači madridskog kluba u 84. minuti doživjeli su šok nakon gola Diega Coste za 2-0. Naime, Brazilac sa španjolskom putovnicom se tom prilikom sudario sa stativom pa je na nosilima iznesen s terena.

Strahovi navijača kako će bez najboljeg strijelca morati igrati polufinale Lige prvaka protiv Chelseaja pokazali su se na kraju neutemeljeni jer su iz Atletica poručili kako će Costa biti spreman već za utakmicu protiv Elchea u petak.

Samo četiri dana kasnije na Vicente Calderonu gostovat će Chelsea u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka.