Navijači Sporting Gijona puni hvale za igru Alena Halilovića

Hrvatski je reprezentativac u porazu Sporting Gijona oduševio domaće navijače s nekoliko fantastičnih poteza. Igrao je do 70. minute kada je ušao Guerrero...

Sporting Gijon u trećem je kolu španjolske Primere na domaćem terenu izgubio 0-1 od Valencije golom Alcacera u sudačkoj nadoknadi, a za domaćine je po prvi put od prve minute zaigrao Alen Halilović

Hrvatski je reprezentativac oduševio domaće navijače s nekoliko fantastičnih poteza, a igrao je do 70. minute kada ga je zamijenio Guerrero. Mlada momčad Sportinga ima dva boda i trenutno je na 17. mjestu, a u sljedećem kolu gostuje kod Deportiva