Netsi izgubili dobiveni susret, Bogdanović zabio 11 koševa

Indiana Pacers Damjana Rudeža svladali su Chicago Bullse 98-94, a naš je reprezentativac u Bankers Life Fieldhouseu odigrao 12 minuta postigavši 5 koševa

Brooklyn Netsi su nakon produžetka u svom Barclays Centru izgubili od Phoenix Sunsa 100-108, a hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović igrao je 30 minuta i zabio 11 koševa uz šut 4-13, trice 3-6. Netsi su propustili slaviti jer su 5:40 minuta prije kraja utakmice imali čak 15 koševa prednosti, no Sunsi su odličnom serijom od 16-1 uspjeli izjednačiti. Netsi su imali i zadnji napad, ali je Jarrett Jack promašio otvoreni šut za dva. Potpuno su pali tada domaćini, a Sunsi su nakon produžetka slavili s osam koševa razlike.

Indiana Pacers Damjana Rudeža svladali su Chicago Bullse 98-94, a naš je reprezentativac u Bankers Life Fieldhouseu odigrao 12 minuta postigavši pet koševa uz šut 2-4, pri čemu je trice gađao 1-2.