Ne gubi vrijeme: Nikola Kalinić zabio prvijenac za Fiorentinu

Nikola Kalinić počeo je od prve minute u prijateljskoj utakmici protiv Iraklisa. Zabio je za vodstvo Fiorentine u 18. minuti. "Viole" su na kraju pobijedile rezultatom 2-1

Nikola Kalinić počeo je od prve minute za Fiorentinu u prijateljskoj utakmici protiv grčkog Iraklisa . Kalinić je zabio prvijenac za klub iz Firenze u 18. minuti utakmice.

Uz Kalinića u prvih 11 bio je još jedan Hrvat, Ricardo Bagadur . Iraklis je izjednačio u 26. minuti preko Perronea, a samo dvije minute kasnije Slovenac Iličić je zabio za 2-1. Taj je rezultat ostao do kraja.

Kalinić je u Fiorentinu stigao iz Dnjipra za oko pet milijuna eura , a godišnje će zarađivati 1,2 milijuna. Hrvatski napadač izabrao je Batistutinu devetku i već u prvom nastupu za novi klub pokazao što može.