Ne ide pa ne ide: Cici treći poraz na klupi Crne Gore...

Nogometna reprezentacija Crne Gore doživjela je još jedan poraz s Cicom Kranjčarom na čelu. U Oslu je u prijateljskoj tekmi izgubila od Norveške

Nogometna reprezentacija Crne Gore doživjela je još jedan poraz s Cicom Kranjčarom na čelu. U Oslu je u prijateljskoj utakmici izgubila od Norveške u zadnjim minutama utakmice 2-1. Nakon poraza od Albanije i Makedonije, postojala je mala nada da neće upisati još jedan. Domaćin je poveo u 44. minuti golom Christiana Grindheima, a Crnogorci su izjednačili golom napadača Rome Mirka Vučinovića u 81. minuti. No, lađe su im potonule u 89. kada je Žarko Tomašević, nakon slobodnog udarca Mortena Pedersena, skrenuo glavom loptu u vlastitu mrežu.