Neymar nije dopustio Messiju da izvede penal, PSG okrenuo duboko u sudačkoj nadoknadi!

Očekivali smo da će Neymar prepustiti Messiju izvođenje kaznenog udarca kako bi zabio svoj prvijenac u dresu PSG-a, no to se nije dogodilo. Brazilac je pogodio iz najstrože kazne...

Drugi je put Leo Messi istrčao od prve minute u dresu Parižana, prvi na Parku Prinčeva i PSG je slavio s 2-1 protiv Lyona u 6. kolu Ligue 1.

MA, SITNICA L'Equipe otkriva koliko će Messi zaraditi u Parizu: Milijun eura će dobiti u PSG-ovoj kriptovaluti!

Argentinski čarobnjak imao je fantastičnu priliku u 32. minuti kada je izletio 'jedan na jedan' s Lopesom, no Portugalac mu je obranio vršcima prstiju. Pet minuta kasnije, iz slobodnjaka je pogodio spojnicu! Baš ga nije išlo danas...

Paqueta je u 54. minuti doveo Lyon u vodstvo koje je potrajalo tek 12 minuta. Malo Gusto je srušio Neymara u šesnaestercu, a sudac je nakon kraće konzultacije s VAR sobom pokazao na bijelu točku. Očekivali smo da će Neymar prepustiti Messiju izvođenje kaznenog udarca kako bi zabio svoj prvijenac u dresu PSG-a, no to se nije dogodilo. Brazilac je poslao loptu u jednu, a Lopesa u drugu stranu.

Gol vrijedan tri boda za PSG je zabio Mauro Icardi u sudačkoj nadoknadi.

BORBA ZA UHATI TROFEJ Kreće nova sezona Lige prvaka: Tko je prvi favorit, koji Hrvati nastupaju, koliko je novca u igri

PSG je nakon šest kola na vrhu tablice francuskog prvenstva sa maksimalnih 18 bodova.