Velika drama: Brazil u sudačkoj nadoknadi slomio Kostariku...

Brazil je teškom mukom slomio odličnu Kostariku. Golove za 'carioce' zabijali su Coutinho i Neymar u 91. te 98. minuti. S ovom pobjedom Brazil se trenutno nalazi na prvom mjestu skupine E...

Završena je utakmica između Brazila i Kostarike, a Brazilci su teškom mukom došli do vrlo važne pobjede od 2-0. Mreže se mirovale sve do 91. minute, a onda je uslijedio Blitzkrieg Brazilaca.

Najprije je u 91. minuti gol zabio Coutinho nakon što mu je glavom asistirao Firmino, a onda je u 98. minuti Neymar stavio točku na i te postavio konačan rezultat nakon odlične asistencije Douglasa Coste.

Kostarika je tijekom svih 90 minuta pružala odličan otpor favoriziranom Brazilu, ali jednostavno nisu mogli izdržati do samog kraja.

S ovom pobjedom Brazil je zasjeo na prvo mjesto skupine E, ali Srbija i Švicarska tek trebaju odigrati utakmicu.

Rezultati by SofaScore

Također je bitno spomenuti kako je VAR i u ovoj utakmici igrao vrlo važnu ulogu. Naime, u 78. minuti je Neymar pokušao odglumiti faul, a Kuipers je pao na tu glumu i dosudio najstrožu kaznu.

Nakon žustrih protesta igrača Kostarike, sudac je otišao pregledati usporenu snimku, a onda je promijenio svoju odluku.

Igrač utakmice prema izboru SofaScorea je Philippe Coutinho.