Nova šamarčina za Parižane: Monaco uvjerljivo pobijedio

PSG, vodeća momčad francuskog prvenstva, poražen je u nedjelju u utakmici 29. kola, bolji je od njega na svom terenu sa 3-0 bio Monaco.

PROBUDIO NADU Messi se vraća u Barcu? Alves je jednom rečenicom oduševio navijače. 'On je izgubljen tamo'

Monacu su pobjedu donijeli Ben Yadder s dva gola (25. i 84. minuta) i Volland (58. minuta).

To je četvrti poraz PSG-a ove sezone u prvenstvu, ali je i dalje vodeći na ljestvici sa 65 bodova, 15 više od drugoplasirane Nice, dok je Monaco sedmi sa 44 bodova.

NIJE U FORMI Ronaldinho: Razumijem zašto su navijači zviždali Leu Messiju

Za Parižane zbog ozljede nije nastupio Leo Messi, Neymar je bio već uobičajeno bezopasan, dok je Kylian Mbappé promašio nekoliko izglednih prilika protiv svog bivšeg kluba.