Novo kolo, novi gol! Kramarić je zabio na vrućem gostovanju

Uz dva postignuta gola, Kramarić ima i jednu asistenciju. Sveukupno, hrvatski ofenzivac ima 25 zabijenih golova u 56 odigranih utakmica uz 13 asistencija na kontu u dresu Hoffenheima

Ovaj vikend donio nam je drugo kolo Bundeslige i drugi gol za Andreja Kramarića u novoj sezoni i to na vrućem gostovanju kod Leverkusena.

Nakon što je Wendell iz penala u 32. minuti doveo 'apotekare' u vodstvo, Kramarić je u 47. na asistenciju Wagnera pogodio za izjednačenje.

Uz dva postignuta gola, Andrej ima i jednu asistenciju. Sveukupno, Kramarić ima 25 zabijenih golova u 56 odigranih utakmica uz 13 asistencija na kontu u dresu njemačkog kluba.

No, već dvije minute kasnije uslijedio je šok za goste. Bellarabi pogađa za 2-1, međutim, borbeni Hoffenheim izjednačuje na konačnih 2-2 preko Utha u 70. minuti.

Bayern je u četiri minute slomio Werder u Bremenu te na krilima Roberta Lewandowskog slavio 2:0. Poljak je prvi gol majstorski zabio petom u 72. minuti, a konačnih 2:0 postavio je u 75. udarcem s 13, 14 metara.

Kovačev Frankfurt kod kuće je izgubio 1:0 od Wolfsburga kojem je tri boda donio Didavi u 22. minuti.

Augsburg i Borussia Mönchengladbach odigrali su 2:2.

Josip Brekalo igrao je do 63. minute, a Kenan Kodro od 71. u pobjedi Stuttgarta 1:0 protiv Mainza. Gol je zabio Holger Badstuber kojem je to bio prvi gol u Bundesligi nakon 2009.