'Nula' glavnih favorita skupine, Vatreni se mogu priključiti vrhu!

Vatreni su odradili susrete s Francuskom i Portugalom u gostima što znači da nogometne velesile u uzvratima stižu u Hrvatsku. Do kraja je još tri kola i svašta se tu može dogoditi

Nogometaši Francuske i Portugala odigrali su u Parizu bez golova 0-0 u 3. kolu elitne skupine Lige nacija. Utakmica glavnih favorita za prvo mjesto skupine 3 uslijedila je nakon velike pobjede Hrvatske protiv Švedske.

POGLEDAJTE VIDEO: Pogba trenira na krovu

Sudar svjetskog i europskog prvaka nije ponudio spektakl, pogotovu u vrlo opreznom prvom dijelu. Najbolju šansu na utakmici imao je u 47. minuti Mbappe, ali je njegov udarac iz blizine obranio golman Rui Patricio, da bi Portugal u završnici imao nekoliko opasnih šuteva prema Llorisu.

To znači da bi Hrvatska eventualnom pobjedom protiv Francuske u srijedu ugrabila nova tri boda čime bi se približila vrhu i tu bi se već dalo razmišljati i o mogućem osvajanju skupine. Šanse za to su male, no one i dalje postoje. Jer Vatreni su odradili susrete s Francuskom i Portugalom u gostima što znači da nogometne velesile u uzvratima stižu u Hrvatsku. Do kraja je još tri kola i svašta se tu može dogoditi.

Portugal i Francuska vode sa po 7 bodova, Hrvatska ima tri, a Švedska je bez bodova.