Gledaju li na Poljudu? Ljubičić utrpao hattrick u debiju za LASK

U prvoj službenoj utakmici u dresu LASK-a, Ljubičić je zabio 'hat trick' u razmaku od desetak minuta prije nego što ga je u 61. minuti zamijenio rođak Marcela Sabitzera

Marin Ljubičić bio je nedovoljno dobar za Hajduk pa su ga poslali na posudbu u austrijski LASK. Njegov plan je jasan: utrpati što više golova, pokazati im da su pogriješili i što prije se vratiti na Poljud. I plan mu je dobro krenuo...

POGLEDAJTE VIDEO:

HAJDUKOVA IKONA OTVORENO Livaja: Ljudi zaslužuju gledati Europu koliko su patili, a nismo zaslužili uzeti zadnje prvenstvo

U prvoj službenoj utakmici u dresu LASK-a, Ljubičić je zabio 'hat trick' u razmaku od desetak minuta. Hajdukovac na posudbi zaigrao je od prve minute u ogledu 1. kolo austrijskog kupa protiv niželigaša Schwaza i zabio tri gola (45+', 54', 56') prije nego što ga je u 61. minuti zamijenio Thomas Sabitzer, inače rođak puno poznatijeg Marcela Sabitzera, nogometaša Bayerna.

LASK je na koncu slavio 9-1, a u strijelce su se još upisali Nakamura, Stojković, Goginger (2X), Jovičić i Schmidt, dok je jedini gol za Schwaz postigao Auer. I to u prvoj minuti utakmice.

Inače, Ljubičić se u neslužbenom debiju upisao u strijelce nakon 12 minuta na terenu, a nakon toga je igrao i protiv 1860 Münchena (90 minuta) i Eintrachta Frankfurta (59 minuta) protiv kojih se nije upisao u strijelce.

'BIT ĆE PRISILNIH ZAMJENA' Valdas: Ovo je vrijeme nade za navijače. Nadam se da će svaku utakmicu odlaziti kući pjevajući BIRTIJA Dinamo i Hajduk konačno opet kao dječaci iz prvog osnovne