Odbojkašice glatko izgubile od Bjelorusije u prvom nastupu

Naše igračice u 2. kolu igraju protiv Bugarske. Pobjednice skupine idu izravno u četvrtfinale, dok će druga i treća reprezentacija nastaviti natjecanje u drugoj fazi

Hrvatska ženska odbojkaška reprezentacija svoj je nastup u skupini C na Europskom prvenstvu u Rotterdamu započela porazom 0-3 od Bjelorusije (19-25, 18-25, 24-26).

Prva dva seta ponudila su nam praktički istu priču u kojoj su naše igračice pale u završnici, a tek u trećem setu držale su korak s protivnicama do samog kraja, ali je onda presudio loš prijem servisa. Imala je Hrvatska prednost 24-22, no nije uspjela izboriti četvrti set.

Naše igračice u 2. kolu, u nedjelju od 18 sati, igraju protiv Bugarske. Pobjednice skupine idu izravno u četvrtfinale, dok će druga i treća reprezentacija nastaviti natjecanje u drugoj fazi.