Odosmo mi! Suce su vrijeđali u Osijeku, oni prekinuli utakmicu

Odigrano je 26. kolo hrvatske A1 košarkaške lige u kojem su se, između ostalog, susreli Osijek i Cedevita. Ovu utakmicu obilježila je neobična scena sudaca koji su bojkotirali susret

U utakmici 26. i ujedno i posljednjeg kola hrvatske A1 košarkaške lige Cedevita je slavila kod Osijeka 74-54.

Ovu utakmicu obilježila je jedna nesvakidašnja scena.

Naime, susret je prekinut već u drugoj četvrtini, kada su se sa tribina mogle čuti uvrede na račun sudaca. Oni su zatražili da se dotični navijači udalje iz dvorane, ali kada se to nije dogodilo krenuli su prema svlačionici.

Cijela situacija riješena je tek nakon dvadesetak minuta, suci su se vratili na teren i utakmica je nastavljena.

Cedevita je ovom pobjedom osigurala prvo mjesto na tablici sa 47 bodova, dva više od drugoplasiranog Zadra, koji u četvrtak gostuje u Sinju kod Alkara.

Cedevita je tako sezonu završila s omjerom 23-1 te će u doigravanje krenuti s prve pozicije.