Oko sokolovo za 24sata: Zebec je imao nekoliko propusta, a trebalo je biti i crvenih kartona

Sudac je bio pod velikim pritiskom jer se tijekom tjedna pisalo o njegovu prekomjernom delegiranju na utakmice Dinama. Samo je gužva na kraju trajala tri minute, a nadoknada bila dvije?!

Dinamo je protiv Šibenika (2-0) bio nadmoćan, ali dosta nervozan do prvoga gola. U stvari, sve što se pisalo tijekom tjedna i iščekivalo, prvo je poluvrijeme demantiralo i odigrali su super mirno uz svega sedam prekršaja. Međutim, u drugom poluvremenu je dobrano zaiskrilo pa su bila dva duga prekida, u 71. minuti kad je bila bakljada i u 81. minuti kada imamo čak i nemile scene.