Olmo brz kao vjetar! Oliver je odmah pokazao na bijelu točku

Oršićeva lopta za Olma koji gura u for, Ruben Dias ga ruši, a engleski sudac Michael Oliver pokazuje na bijelu točku. Dinamo je iz tog penala poveo protiv Benfice na Maksimiru u 38. minuti utakmice

Dinamo je vodeći gol protiv Benfice u prvoj utakmici osmine finala Europske lige zabio iz penala u 38. minuti. Mislav Oršić se izvukao na lijevu stranu, prebacio je loptu na desnu nogu i vidio je Danija Olma kako utrčava iz drugog plana.

Sjajna lopta između dva igrača, Olmo gura u for, a Ruben Dias ruši ga na rubu šesnaesterca, čini se točno na crti. Kako je crta dio šesnaesterca, engleski sudac Michael Oliver sudio je penal. Bruno Petković namjestio je loptu na bijelu točku.

Pucao je gotovo po sredini gola i zabio za 1-0 i veliko slavlje na Maksimiru.