Opalio iz voleja s centra i zabio spektakularan gol...

Napadač Palmeirasa Diego Souza zabio je sjajan gol protiv Atletico Mineira. Golman je loptu odbio do centra, a on ju je tamo spremno dočekao

Stadion u Sao Paolu bio je krcat, u goste Palmeirasu stigao je odlični Atletico Mineiro. I derbi je ispunio sva očekivanja već u prvih 15-ak minuta, domaćini su poveli već u drugoj minuti, gosti izjednačili deset minuta kasnije. A onda je Vagner Love, bivši igrač CSKA iz Moskve, pobjegao obrani Atletica i izašao pred Fabiana Carinija, bivšeg golmana Intera i Juventusa. Urugvajski golman je istrčao, odbio loptu do centra i - primio gol. Diego Souza u trku je, iz voleja, opalio sa centra i savršeno pogodio za 2-1. Spektakularan gol oduševio je tribine, a ubrzo i cijeli svijet. Navijači su odmah počeli pričati o najljepšem golu stoljeća, 24-godišnji napadač je autor poteza za pamćenje...
Palmeiras je dobio utakmicu 3-1.