Osječani uoči Dinama: Ako je Chelsea mogao proći Barcu...

Vidjeli ste utakmicu Chelseaja i Barcelone. Pobijedili su velikog favorita i prošli u finale Lige prvaka. To je i formula za nas, rekao je branič Smoje uoči finala Kupa

Ove sezone Osijek i Dinamo igrali su dvaput, a Osječani nisu uspjeli zabiti gol. U Gradskom vrtu bilo je 4-0 za 'modre' na početku prvenstva, a prije dva mjeseca 1-0. Posljednji put Osijek je slavio prije sedam godina u međusobnoj utakmici, ali sve to ne sputava njihov optimizam.

- Vidjeli ste utakmicu Chelseaja i Barcelone. Pobijedili su velikog favorita i prošli u finale Lige prvaka. To je i formula za nas - rekao je branič Ivo Smoje.

Osijeku je ovo drugo finale Kupa u klupskoj povijesti. Prvo su osvojili, davne 1999. godine.

- Kažu da je važno sudjelovati, ali treba i pobijediti - rekao je trener Stanko Mršić i dodao:

- Nepotrebno je govoriti o Dinamu. Sve je jasno, veliki su favorit. No favoriti ne pobjeđuju uvijek.

Utakmica počinje u 19 sati, a prvi put u 20 godina koliko se igra Kup, prijenosa neće biti ni na jednoj od televizija.