Ozljeda Ibre i udaranje Motte zasjenili prvu pobjedu PSG-a

Nogometaši Paris Saint-Germaina došli su do prve prvenstvene pobjede u novoj sezoni Ligue 1 protiv Bastije (2-0), no iz utakmice neće samo pamtiti rezultat...

PSG je golovima Lucasa i Cavanija u svakom poluvremenu uzeo prva tri prvenstvena boda u novoj sezoni protiv Bastije na Parku prinčeva (2-0), što se nije svidjelo protivničkom napadaču Brandau .

Brazilac je u tunelu nakon utakmice, očigledno isprovociran porazom, a možda i pokojim dobacivanjem Thiaga Motte , glavom udario sunarodnjaka iz protivničkih redova te izazvao opći metež u utrobi stadiona. Nije poznato hoće li ga stići kakva kazna.

Niti domaćini osim tri boda neće izvući previše pozitivnih stvari iz te utakmice jer im se već u 14. minuti ozlijedila glavna zvijezda Zlatan Ibrahimović , zbog čega ga je trener Blanc morao izvaditi iz igre. Za Parižane je prvi put zaigrao novopridošlo pojačanje iz Chelseaja David Luiz .

Od svih subotnjih rezultata drugog kola Ligue 1 najjače je odjeknula Rennesova golijada protiv Eviana (6-2) te Lyonovo nasukavanje u Toulouseu (poraz 2-1).