Pacultu bod na debiju u Cibaliji, a u HNL konačno stigao i sprej!

Prvo poluvrijeme ponudilo je loš nogomet gdje nije viđen niti jedan udarac u okvir gola na obje strane. U nastavku je Cibalia povela preko Glavice, no ekspresno se preko Blaževića vratio Inter

Pred oko 500 gledatelja u Vinkovcima, velikom većinom vinkovačkih Ultrasa, Cibalia i Inter podijelili su bodove. Završilo je 1-1, a oba gola pala su u drugom poluvremenu.

Prvo poluvrijeme ponudilo je loš nogomet gdje nije viđen niti jedan udarac u okvir gola na obje strane. Cibalia je tukla četiri puta prema golu Intera, ali neprecizno.

U 51. minuti vode domaći. Muženjak je pucao iz slobodnjaka, Čović obranio, a na odbijanac natrčao je Dejan Glavica i zabio za 1-0 momčadi Petera Paculta.

Već u idućoj akciji, Ivan Blažević snažnim udarcem probija Mladena Matkovića za ekspresno izjednačenje u 52. minuti s 15-ak metara.

Hajdukov igrač na posudbi u Cibaliji Ivan Mastelić u 58. je minuti zapucao iskosa odličnu šansu, no rezultat se do kraja nije mijenjao.

Dodajmo i kako od ovog kola prvi put na terenima HNL-a gledamo sprejeve u rukama sudaca.