Pašalić je zabio u produžetku, četvrtoligaš je šokirao Lille...

Mario Pašalić zabio je četvrti gol sezone. Monaco je prošao u osminu finala kupa nakon 3-1 pobjede protiv Eviana u produžecima. Mario je zabio u 103. minuti...

Nogometaši Monaca izborili su plasman u osminu finala francuskog Kupa nakon što su na gostovanju nakon produžetka pobijedili drugoligaš Evian 3-1. Jedan od strijelaca za momčad iz Kneževine bio je hrvatski nogometaš Mario Pašalić.

Monaco je poveo golom Lacine Traorea u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, no u 63. minuti je izjednačio Morgan Kamin. Do konca regularnog dijela više nije bilo golova, a Monaco je stigao do novog vodstva u 103. minuti golom našeg Marija Pašalića.

Bio je to njegov četvrti gol sezone nakon što je prva tri gola zabio u Le Championnatu. Pobjedu momčadi iz Kneževine potvrdio je Helder Costa u posljednjim trenucima produžetka. Pašalić je odigrao cijeli susret, dok Danijel Subašić nije nastupio.

Za najveće iznenađenje pobrinuo se četvrtoligaš Trelissac koji je nakon izvođenja jedanaesteraca pobijedio Lille 4-2. Utakmica je nakon 120 minuta završila rezultatom 1-1.  Lille je poveo golom Ronyja Lopesa u 13. minuti, a izjednačio je Hamidou Keyta u 56. minuti.