Penal u 95. minuti u J. Americi znači samo jedno: Drž'te suca!

Ekvadorski Independiente zabio je za 1-1 kod kuće protiv argentinskog San Lorenza u Copa Libertadoresu. Domaći su izjednačili spornim golom iz penala u 95. minuti...

Igrač domaćeg Independientea pada u šesnaestercu u petoj minuti sudačke nadoknade, a glavni sudac pokazuje na bijelu točku. Independiente zabija za 1-1, sudac svira kraj, a igrači argentinskog San Lorenza kreću u lov na suca.

Scene su to s utakmice Copa Libertadoresa u četvrtak navečer. Policija je morala napraviti štit kako bi spriječila bijesne igrače San Lorenza da dođu blizu suca i pokažu mu što misle o njegovoj odluci i penalu za ekvadorsku momčad.

Utakmicu je sudio Paragvajac Carlos Amarilla. San Lorenzo je vodio od 58. minute utakmice. No u petoj minuti sudačke nadoknade Amarilla je dosudio sporni penal za domaće koji su preko Sornoze zabili za 1-1. Čim je sudac odsvirao kraj utakmice, temperamentni Argentinci krenuli su u obračun sa sucem. No spriječila ih je dobro opremljena policija koja je nekim igračima zaprijetila visoko podignutim pendrecima...