Pepe poput Zidanea: Surovo glavom nokautirao Makedonca

Arsenal nastavlja sa svojim mučnim predstavama. 'Topnici' su u gostima kod Leedsa remizirali 0-0, a mogu biti i sretni zbog toga s obzirom na to da su većinu drugog poluvremena igrali s igračem manje, dok su u prvom poluvremenu izgledali baš jalovo.

PREMIERSHIP Liverpool je na vrhu! 'Redsi' su zgazili Leicester na Anfieldu

Razlog zašto su igrali s igračem manje je crveni karton Nicolasa Pepea.

Pepe je rekordno Arsenalovo pojačanje koje su platili preko 80 milijuna eura, a reprezentativac Obale Bjelokosti nikako da počne pokazivati zašto je stigao u London. Dapače, nekad, kao danas, pokaže nešto potpuno suprotno...

To se dogodilo u 50. minuti utakmice kada je Pepe ušao u kontakt s Makedoncem Ezgjanom Alioskim, a onda ga je - nokautirao glavom! Alioski je pao na pod, no sudac nije ništa vidio.

Potom je pogledao VAR snimku i Pepeu pokazao direktni crveni karton.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.