Pivarić se vratio nakon pola godine, Antolić srušio Dance

Dinamo je pobijedio danskog prvaka Kopenhagen 1-0 u posljednjoj provjeri uoči lova na Ligu prvaka. Jedini gol u Sloveniji zabio je kapetan Domagoj Antolić u 83. minuti utakmice

Dinamo je odigrao posljednju utakmicu na pripremama u Sloveniji. "Modri" su pobijedili danski Kopenhagen lijepim golom kapetana Domagoj Antolića u 83. minuti utakmice, a Josip Pivarić zaigrao je nakon gotovo šest mjeseci pauze.

Hrvatski prvak odigrao je "generalku" uoči lova na Ligu prvaka, a danski prvak bio je neugodan i čvrst protivnik. Cico Krančar zaigrao je u već standardnoj 4-2-3-1 formaciji, a u momčad su se vratila tri reprezentativca, Schildenfeld, Rog i Ćorić, dok je Marko Pjaca zbog prehlade pratio utakmicu s tribine.

Dinamo je bio bolja momčad, a dominaciju je okrunio golom Antolića pred kraj utakmice. "Modri" se vraćaju u Zagreb, a sljedeću utakmicu igraju u Skopju kod Vardara 12. srpnja u pretkolu Lige prvaka.