Pjesnici i nakon remija s Osijekom vodeći u HNL-u

Nogometaši Zagreba na domaćem su terenu remizirali s Osijekom 0-0 i nakon dvije pobjede u prvenstvu ostali na čelu Prve nogometne lige

Nogometaši Zagreba na domaćem su terenu remizirali s Osijekom 0-0 i nakon dvije pobjede u prvenstvu ostali na čelu najvišeg ranga hrvatskog nogometa. Prva utakmica 3. kola HNL-a nije donijela previše uzbuđenja. Gostujući su iz početka djelovali kao bolje organizirani. Prvi udarac u okvir gola ipak su uputili Pjesnici preko Jurendića, no golman Kardum brani. Za Osječane je pokušao Nikšić, ali na drugoj strani siguran je Višić. U drugom dijelu igra je 'zamrla', pa do kraja nije bilo golova. Zagrebaši su trenutno u vodstvu, ali u subotu se odigravaju ostale utakmice.