Pogledajte nevjerojatnu golčinu Jakića! Volejem proparao mrežu

Dobio je loptu na više od 35 metara, povukao prema naprijed, išao odigrati dupli pas, no dodavanjem je pogodio protivničkog braniča u nogu. Lopta se odbila njemu, a uslijedio je nevjerojatan udarac

Fantastičan gol zabio je Kristijan Jakić u završnici prvog poluvreman između Dinama i Istre (5-0).

DINAMO - ISTRA 5-0 'Petarda' prekrasnih golova: Dinamo s pola gasa riješio Istru

Dinamo je u vodstvo u sedmoj minuti utakmice doveo Mario Gavranović, a u završnici poluvremena, taman kad je izgledalo da se Istra konsolidirala, pojavio se Jakić.

Dobio je loptu na 35 i više metara, povukao prema naprijed, išao odigrati dupli pas, no dodavanjem je pogodio protivničkog braniča u nogu.

PRVO S ISTROM Pakleni studeni za Dinamo: Dva derbija i ponovno Wolfsberger

Ipak, lopta se odbila u zrak i njemu nazad, on ju je u zraku malo primirio i vratio u zrak te iz trka opalio volej s ruba šesnaesterca. I proparao mrežu! Golman je ostao nepomičan na mjestu, a igrači Istre bili su u nevjerici.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.

Do kraja je prvak napunio mrežu Puljana i golovima Gavranovića, Oršića i krasnim udarcem Tolića pobijedio 5-0.