Poraz 'redsa', Lovren je nakon sudara dobio povez oko glave

Nogometaši Liverpoola pretrpjeli su drugi poraz u nizu i treći u pet prvenstvenih kola na gostovanju kod West Hama (3-1). Dejan Lovren kraj je dočekao zamotane glave

Liverpool je upisao drugi poraz zaredom u engleskom prvenstvu. U petom kolu Premiershipa poražen je na gostovanju kod West Hama 3-1.

Domaćini su nakon samo sedam minuta vodili 2-0 golovima Winstona Reida i Diafre Sakha. Smanjio je Raheem Sterling u 26. minuti, a konačni rezultat postavio je Morgan Amalfitano dvije minute prije kraja.

Dejan Lovren odigrao je čitavu utakmicu, no u 36. minuti se glavom sudario s Ennerom Valencijom. Naš je branič ostao ležati na travnjaku i izgledalo je dosta ružno.

Nakon što mu je pružena pomoć, vratio se s povezom oko glave i odradio susret do kraja.