Porazom od Vasasa jugaši otvorili sezonu u Euroligi

Vaterpolisti Juga izgubili su 11-8 u prvom kolu B skupine Eurolige od Vasasa. Maro Joković je bio najbolji igrač Juga s tri postignuta gola

U osam minuta druge četvrtine vaterpolisti Juga izgubili su sve šanse da nešto naprave u gostima kod Vasasa. Mađari su tu dionicu dobili 5-2 i otišli na nedostižnu prednost u prvoj utakmici skupine B Eurolige, koju je Vasas dobio 11-8. Nikako Dubrovčani nisu imali rješenja za Gergelyja Katonasa i Gabora Kissa, koji su im zabili po tri gola. Maro Joković, povratnik u bazen nakon duge stanke, pogađao je triput, dok su po dva gola zabili Nikša Dobud i Paulo Obradović, a jedan Sandro Sukno. Jugaše u skupini još očekuju okršaji s Panioniosom, ali i s Primorcem iz Kotora.