Pravi tragičar: Ibiševićev veliki kiks Wolfsburg skupo naplatio

Napadač Stuttgarta Vedad Ibišević imao je priliku u 88. minuti iz penala donijeti svojoj momčadi pobjedu. No užasan promašaj kaznio je Wolfsburg u nadoknadi

Vedad Ibišević dugo će pamtiti otvaranje nove sezone u Bundesligi, ali ne po dobrome. U samo nekoliko minuta napadač Stuttgarta od potencijalnog junaka pretvorio se u pravog tragičara u domaćem ogledu protiv Wolfsburga.

U 88. minuti BiH reprezentativac imao je priliku donijeti pobjedu svojoj momčadi iz penala, no Ibiševićev šut skinuo je Diego Benaglio. No golman mu je dao drugu priliku odbivši mu loptu natrag, no umjesto da lakoćom zatrese praznu mrežu Ibišević je neshvatljivo pucao nebu pod oblake.

Dogodilo se to pri rezultatu 0-0, a do kraja utakmice ostalo je malo vremena. Ali dovoljno da 'vukovi' skupo naplate Ibiševićev promašaj. Wolfsburg je u sučevoj nadoknadi slavio 1-0 golom Bas Dosta.