Primera: Četiri gola u 90. minuti i poraz Valencije

'Šišmiši' su izgubili pred svojim frustriranim navijačima od Almerije, a čak su četiri utakmice završile golom u sudačkoj nadoknadi

Golovima na kraju poluvremena i u sudačkoj nadokandi Betis je uzeo tri boda u gostima kod Espanyola. Edu je strijelac gola u 91. minuti vrijednoga važnih bodova. Pobjedu u samoj završnici izborio je i Levante u gostima kod Murcije. Domaćini su poravnali u 89. minuti, ali odmah potom i primili još jedan gol.
Tchite je također zabio u sudačkoj nadoknadi i donio bod svom Racinga pred domaćim navijačima. Zaragoza je preokrenula s 0-1 na 2-1, ali na kraju ipak uzela samo bod. Atletico Madrid izgubio je na Mallorci golom Aranga, a Deportivo je doma bio bolji od Valladoilda. Valencia je opet izgubila, doma od Almerije...